Newsletter
Aboneaza-te la Newsletterul IAA
Ca sa stii mereu tot ce misca in industrie.
Si ai sinteza direct in inbox.

aboneaza-te

RSS Feed
Afla imediat ce apare nou in "Comunicate"
  printeaza articolprinteaza articol     trimite unui prietentrimite unui prieten
Comunicat - 2 Februarie 2010
O nouă petrecere pentru publicitari, pe 5 februarie

O nouă petrecere pentru publicitari, pe 5 februarie

Vineri, 5 februarie 2010, are loc cea de-a doua ediţie Pub4Pub, petrecerea organizată de Extreme Events şi destinată exclusiv publicitarilor, într-o formulă specială pentru această ocazie, Pub4Pub Mascarade, adică Bal Mascat.

de Pub4Pub

Petrecerea va avea loc in clubul Jaya, in Centrul Istoric, pe strada Franceza la numarul 17. Sunt invitati toti cei care lucreaza in domeniile publicitate, comunicare, relatii publice si marketing dar si cei care vor sa adere la aceste domenii.

Invitatii sunt asteptati incepand cu ora 21:30. Toti invitatii vor primi masti din partea organizatorilor pe care si le pot personaliza la fata locului in functie de preferinte si creativitate. Totusi cei care vor sa vina gata costumati sunt incurajati in aceasta directie de Concursul de costume cu premii.

Petrecerea dureaza pana spre dimineata si mai contine in program jocul interactiv Pub4Pub Letter Mix, un joc tip Scrable unde fiecare persoana devine o litera. Jocul se termina de asemenea cu premii memorabile. Organizatorii mai pregatesc si alte surprize si concursuri amuzante.

Pub4Pub este o petrecere cu un concept inovator in Romania, destinata exclusiv oamenilor din publiciate si pusa in aplicare de Extreme Events Romania, agentie specializata in evenimente corporate care face parte din Extreme Events, grup cu acoperire regionala in Europa Centrala si de Est.

Detalii despre petrecere si informatii suplimentare: www.pub4pub.ro, party@pub4pub.ro

Inscrieri si informatii:
Cristinaa Pancu
mia.pancu@xtrm.ro
0755 826 886

sussus

  printeaza articolprinteaza articol     trimite unui prietentrimite unui prieten
Scrie parerea ta:
Nume:
Email:
http://   Website:
Comentariu:
Cod verificare
Cod verificare
 
Agenda lunii
  • Premiile de Excelenţă IAA, Ediţia III
    Premiile de Excelenţă IAA îşi propun să aducă recunoaştere şi mulţumiri publice acelor personalităţi care, prin efortul şi implicarea personală, au contribuit în mod semnificativ la dezvoltarea industriei de marketing şi comunicare din România. Evenimentul va avea loc la Sala Tinerimea Română, de la ora 20:00.
    Pe 25 Martie 2010 la ora 20:00
  • AdPrint Festival
    Cea de-a 11-a editie a AdPrint va avea loc in perioada 25 - 28 martie 2010, in Bucuresti, si marcheaza o noua decada in viata festivalului. Incepand cu 2010, fiecare editie va fi dedicata unei tari si va cuprinde manifestari care vor avea in prim plan expresii ale creativitatii din respectiva tara.
    Pe 25 Martie 2010 la ora 9:00
  • PR Forum
    Editia din 2010 a evenimentului va reda tabloul complet al tendintelor si directiilor actuale din sectorul relatiilor publice, cu provocarile, dar si oportunitatile aparute in contextul crizei economice din ultimul an. Evenimentul are loc la JW Marriott Bucharest Grand Hotel.
    Pe 23 Martie 2010 la ora 9:00