Newsletter
Aboneaza-te la Newsletterul IAA
Ca sa stii mereu tot ce misca in industrie.
Si ai sinteza direct in inbox.

aboneaza-te

RSS Feed
Afla imediat ce apare nou in "Evenimente"
Facebook
Like us on Facebook
Share on Facebook   printeaza articolprinteaza articol     trimite unui prietentrimite unui prieten
Eveniment - 5 Decembrie 2011
Pe 7 decembrie va avea loc Adunarea Generală IAA

Pe 7 decembrie va avea loc Adunarea Generală IAA

Toṭi membrii IAA sunt invitaṭi miercuri, ora 18:00, la IAA House din calea Victoriei, nr. 126 la Adunarea Generală IAA.

În cazul în care unii membri nu pot participa sunt rugaṭi să mandateze pe cineva din organizaṭie pentru a-i reprezenta.

Agenda este:

-Raportul Consiliului Director pentru 2011;
-Plan de activitate pentru 2012;
-Alegerea Comitetului de Organizare EFFIE 2012;
- Any Other Business.

De asemenea, membrii IAA sunt rugaṭi să facă nominalizări pentru Comitetul de Organizare al EFFIE 2012.

Extra Info

IAA este organizaţie tripartitã, un parteneriat strategic unic, ce apără interesele comune ale tuturor disciplinelor din întregul spectru al comunicărilor de marketing - de la clienţi şi agenţii de publicitate până la mass media. Este o asociaţie ce cuprinde toate disciplinele implicate în construirea unei mărci şi are o organizare globală, cu baze în 96 de ţări. În România, IAA reuneşte peste 170 de companii. Rolul IAA este să promoveze în România standardele internaţionale recunoscute în domeniul publicităţii. La cel de al 41-lea Congres Mondial IAA, care a avut loc la Washington, D.C, filiala IAA Romania a fost recunoscută ca fiind cea mai activă şi creativă filială din lume şi a primit premiul Golden Tulip pentru Excelenţă în întreaga activitate.
sussus

  printeaza articolprinteaza articol     trimite unui prietentrimite unui prieten
Scrie parerea ta:
Nume:
Email:
http://   Website:
Comentariu:
Scrie in cifre numarul din imagine
Cod verificare
 
Agenda lunii
  • Romanian EFFIE Awards 2012
    International Advertising Association România şi Uniunea Agentiilor de Publicitate din România anunţă începerea înscrierilor pentru Romanian EFFIE Awards. Premiile EFFIE recompensează campaniile care au obţinut rezultate excelente bazându-se pe idei creative şi strategii inovatoare.
    Pe 4 Iunie 2012 la ora 20:00
  • Marketing 3.0, susţinut de Philip Kotler
    Pe 1 iunie, la Ateneul Român, prof. Philip Kotler va susţine trainingul certificat „Marketing-ul prin valori” în cadrul unui eveniment adresat oamenilor de afaceri, managerilor şi profesioniştilor în marketing şi comunicare din toate industriile. Trainingul va aborda, printre altele, şi metode de îmbunătăţire a puterii brandului.
    Pe 1 Iunie 2012 la ora 9:00
  • Gala Societăţii Civile
    Câştigătorii celei de-a zecea ediţii a Galei Societăţii Civile vor fi anunţaţi în cadrul festivităţii de premiere, care va avea loc în data de 28 mai, la Opera Naţională Bucureşti, începând cu orele 20.00.
    Pe 28 Mai 2012 la ora 20:00